Test osobowości - PERSO.IN

October 27, 2021 10:57 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Narzędzie diagnostyczne PERSO.IN umożliwia poznać różnice wynikające z osobowości. Uzupełnienie kwestionariusza skutkuje wygenerowaniem charakterystyki osobowości wypełniającego. Po badaniu dostaje się spersonalizowany raport opisujący cechy osobowości, potencjał i instrukcje jak najlepiej wykorzystać je w funkcjonowaniu osobistym i profesjonalnym. Kariera zawodowa daje dużą satysfakcję, gdy jest dostosowana pod nasze osobiste preferencje. Znajomość osobowości, swoich potencjalnych szans i ryzyk może pomóc dokonywać najlepszych wyborów.

Nasz kwestionariusz jest to narzędzie, które składa się ze 150 pozycji testowych. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w obszarach nastawienia w stosunku do innych, otwartości na doświadczenia, podejścia do obowiązków, inicjowania aktywności i kontaktów z innymi oraz sposobów reagowania na stresowe sytuacje.

Obszerny opis znajduje się w Raporcie Osobistym. Składa się on z ponad 40 stron, informujących o tym jaki jesteś, sferami, w których możesz się sprawdzić oraz możliwymi ryzykami. Można także zapoznać 10 stylów zachowań i reakcji charakteryzujących ludzi. Jest możliwość też umówienia się z trenerem PERSO.IN w celu omówienia raport i w pełni wykorzystać swój potencjał. Raport osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Jest w nim informacja w jaki sposób z tobą nawiązywać kontakt, jak cię podbudowywać, co cię ciekawi i co wpływa na satysfakcję z pracy. Istnieją też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, wykorzystywane przez wykwalifikowanych trenerów na szkoleniach.

Istnieją też raporty składające się z jednej strony nazywane OnePager. Dedykowane są dla grup i osób indywidualnych. Dzięki nim można dowiedzieć się co wpływa na motywację badanego, jakie działania preferuje, co uznaje za ważne, a czego unikać w kontakcie.

Narzędzie stworzone jest na bazie szeroko stosowanej przez psychologów koncepcji Wielkiej Piątki. Utrzymuje wymagające standardy psychometryczne dla testów psychologicznych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.